TCMB USD Efektif Satış Kuru: 7.6503 TL

IMG_43445

JPG Image

1.2mb

VID_6543

MP4 Video

24.8mb

Tax_Form

Word Document

5.5mb

Getting_Started

PDF Document

12.7mb

Introduction

PDF Document

7.7mb

IMG_43420

JPG Image

2.2mb

IMG_43447

JPG Image

3.2mb

VID_6545

AVI Video

14.8mb

Secret_Document

Word Document

4.5mb

+ Add Event

Anasayfa

Skyneb Servisler Anasayfa

Skyneb Hizmetleri

FİNANSAL HABERLER

135.000 aktif kaynaktan günde 3.2 milyonun üzerinde haber yayınlıyoruz. Avusturalya' dan finansal haberlere ihtiyacınız mı var? 2.500 haber kaynağımızdan, ya da Türk gazetelerinden günlük 52.000 makaleyi takip edebilirsiniz. Bugün sahip olduğunuz haber verisi ile karşılaştırmanızı kolaylaştırmak için kendi finansal haber kapsamımızı sizinle paylaşıyoruz.

450 USD / Aylık

Abone Ol

EKONOMİK TAKVİM

Ekonomik takvimimiz dünya genelinde yaklaşmakta olan etkinlikleri göstermektedir. Önem sırasına göre sıralanan kalemlerle - "düşük", "orta" ve "yüksek" - hangi etkinliklerin finansal piyasaları ustaca değiştirebileceğini veya büyük ölçüde sarsabileceğini görmek için ekonomik takvimi kullanın.

450 USD / Aylık

Abone Ol

FİYAT BESLEYİCİ

SkyNeb'de, tüm verilerimizi doğrudan kaynaktan toplarız; bu, hızlı, doğru ve tutarlı olduğundan emin olduğumuz anlamına gelir. Fiyat Besleyici hizmetlerimiz, müşterilerimize istedikleri fiyata, istedikleri zaman ve istedikleri şekilde erişmelerini sağlar. Değerleme için basit fiyat özet akışlarından son derece karmaşık çözümlere kadar tüm ihtiyaçları karşılıyoruz: Verileri derinlemesine anlayan yetenekli ekibimiz yüksek kalitede çözümler sunmamızı sağlıyor.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

EOD VERİ

EOD verileri veya gün sonu verileri, finansal menkul kıymetlerin günlük geçmiş kota verilerini ifade eder. EOD verileri, belirli bir özkaynak için günlük kapanış, yüksek, düşük, açık ve hacim numaralarını içerir. Genellikle market kapandığında, günde bir kez güncellenir.

50 USD / Aylık

Abone Ol

FİYAT KONTROLCÜSÜ

İşletmeniz için uygun bir paket seçin. Günceleme aralığını seçin ve Aylık API istek sayısını belirleyin.

799 USD / Mini

Abone Ol

Skyneb Ürünleri

Skyneb Pro Blue

Döviz alım satımı yapabilir, finansal piyasaları analiz edebilirsiniz. Platform, yatırımcılara tüm beceri seviyelerinde birçok fırsat sunmaktadır: Gelişmiş teknik analiz, esnek işlem sistemi, algoritmik işlem ve mobil işlem uygulamaları.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

Passbook

Kendi kasa defterinizi oluşturabilir ve borçlu olduğunuz ertelenen borçlarınızın ayrıntılarını ve tarihlerini tutabilirsiniz ve emanet edilen SkyNeb Passbook sistemimizle herhangi bir komisyon olmadan kullanabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

CRM

Müşteri ilişkilerinden risk yönetimi sistemlerine, global ağ altyapıları ve API çözümlerinden veri akışı ağlarına kadar geniş bir yazılım geliştirme yelpazesi sunuyoruz. Ek olarak, Backoffice uygulamalarımızla, hesaplarınızın tamamen görünür olduğundan ve özelleştirilebilir raporlama yapıldığından emin oluruz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

MAM

MAM, Para yöneticileri için tasarlanmıştır. Bir ana hesap düzenlemesi altında tek bir tıklamayla işlem bloklarını hızlıca gerçekleştirmek ve müşteri hesaplarına alım/satım işlemlerini uygun şekilde otomatikleştirmek için önemli bir entegre yazılım aracıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin